У цій статті я розповім о котрій може обійтися вам ремонт ванної кімнати, що для цього необхідно буде купити, скільки може коштувати плитка, сантехніка та меблі, для того щоб ви заздалегідь змогли розпланувати свій бюджет не тільки на ванну кімнату. Ремонт ванних кімнат під ключ у Львові ви можете замовити тут remontudomi.lviv.ua/remont-vannih-kimnat/.

Розбирати сьогодні ми будемо ванну кімнату мого замовника, проект якого вже повністю реалізований.

Для того щоб розрахувати вартість ремонту, розділимо наповнення ванни на 3 складові:

  1. Оздоблення.
  2. Сантехніка.
  3. Меблі.

Чорнові матеріали ми розраховувати не буде, так як стан стін у всіх різний і вирівнювати поверхні в новому і старому будинку обійдеться по різному.

Ремонт ванних кімнат під ключ. Ціни у Львові

Оздоблення

Дуже багато перед початком ремонту у ванній кімнаті починають з підбору плитки для стін та підлоги, тому з цього і почнемо. У більшості випадків у ванних кімнатах як обробка стін застосовують або керамічну плитку, або керамограніт, також зустрічаються проекти із застосуванням фарбування стін і частковим застосуванням плитки, але це не наш випадок.

Читайте также:  Современный ремонт в ванной комнате

Для того щоб розрахувати вартість плитки, необхідно:

  1. Провести вимір приміщення за допомогою рулетки.
  2. Врахувати хоча б приблизно товщину штукатурки, завдяки якій будуть проводитися вирівнювання поверхонь перед укладанням плитки (від 2-х до 4-х сантиметрів, в залежності від кривизни стін).
  3. Вибрати плитку виходячи з бюджету і якості самої плитки і по можливості зробити 3D-візуалізацію, часто салони плитки надають таку послугу, а іноді навіть безкоштовно
  4. Виконати план розкладки плитки для стін та підлоги з урахуванням розмірів самої плитки.

Якщо ви хочете розрахувати вартість плитки самостійно без походів в салони плитки, то зовсім не обов’язково володіти знанням графічних програм. Для це вам знадобиться аркуш міліметрівки, лінійка і олівець. На аркуші ви самі можете викреслити точні розміри стін і зробити кілька варіантів розкладки плитки з урахуванням конкретного формату. Саме завдяки розкладці ви зрозумієте який розмір плитки підходить найбільше для вашого приміщення, а не той розмір який вам пропонують купити.

Після розкладки плитки ви можете порахувати кількість розкладеної плитки або порахувати площу стін, по суті вийде одна і та ж площа.

Читайте также:  Мебель для ванной в Люберцах

Ремонт ванних кімнат під ключ. Ціни у Львові

Гігієнічний душ

Гігієнічний душ в санвузлі вже давно перестав бути екзотикою в зв’язку з доступною ціною і тією користю яку приносить змішувач.

Гігієнічний душ може використовуватися не тільки за прямим призначенням, але і для підтримки чистоти в приміщенні, так як в глибоке відро наливати воду з раковини незручно, а ставити в чисту ванну небажано, але за допомогою гігієнічного це не складе труднощів.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Ремонт ванних кімнат під ключ. Ціни у Львові