«Нові» командні ігри сьогодні в нашій країні стають дедалі популярнішими. Серед них виділяється страйкбол, що дає можливість «пограти у війну» в максимально наближених до реальності умовах. У цьому полягає основна відмінність гри від пейнтболу, матчі якого проходять з використанням спеціальної зброї, що стріляє кульками з фарбою. Відкрити страйкбольний клуб – оригінальна та вигідна бізнес-ідея. Організація ігор та оренда страйкбольного спорядження детально тут написана https://warkit.com.ua/organizaciya-i-arenda.

Організація ігор та оренда страйкбольного спорядження

Актуальність ідеї відкриття страйкбольного клубу

Страйкболісти потрапляють у «майже військові» умови, оскільки:

 • використовують зброю, подібну до реальної;
 • ведуть бій на відкритій території;
 • отримують можливість вести справжню військово-тактичну гру.

Перед відкриттям клубу слід уважно вивчити ситуацію на ринку та визначити конкурентів, якими можуть стати не лише інші страйкбольні організації, а й пейнтбольні клуби, а також новинка останніх років – лазертаг. Щоб бізнес був успішним, слід продумати рекламну кампанію, розробити привабливу для клієнтів цінову політику та скласти грамотний бізнес-план страйкбольного клубу.

Опис послуг

Попередній прайс-лист клубу включатиме:

 • оплату участі у грі з використанням клубного полігону та спорядження;
 • прокат мангалу та шампурів, надання дров, деревного вугілля;
 • оренду опалювального намету для зимового сезону;
 • додаткові послуги (індивідуальні тренування, фотосесії та інше).
Читайте также:  Капельный полив. Канализационные станции и дренажные насосы

Як організувати бізнес з нуля

Реєстрація діяльності

Для відкриття справи необхідно оформити ІП – це найбільш зручний та простий організаційно-правовий формат бізнесу. Якщо клуб відкривається за умов партнерства, планується відкриття цілої мережі подібних закладів чи співробітництво з юридичними особами, можна оформити ТОВ.

Пошук місця для проведення гри

У перші місяці роботи можна обмежитись одним майданчиком для проведення боїв, згодом краще відкрити додаткові полігони, щоб мати можливість приймати більше однієї команди учасників одночасно. Ігрова територія має бути обгороджена сіткою або сигнальними стрічками яскравих кольорів. Найкраще місце для страйкбольного майданчика — у промзонах, невикористовуваних лісосмузі, віддалених районах міста. Активно використовуються занедбані виробничі або складські будинки, у тому числі недобудовані.

Можна орендувати земельну ділянку у відвідуваному міському парку відпочинку: незважаючи на високу вартість оренди землі, це привабить додаткових клієнтів. Ігровий полігон на очах у всіх – найкраща реклама для клубу. Майданчик у парку слід оснастити конструкціями, що імітують напівзруйновані будинки.

Рекомендована площа ігрового майданчика – 5000 кв. м. Це зразковий розмір традиційного футбольного поля.

Читайте также:  Оконные цветочные горшки и вазоны

Обов’язково потрібен офіс – у ньому клієнти знайомитимуться з умовами роботи клубу, вибиратимуть сценарій гри, підписуватимуть договір. У приміщенні слід виділити місце для складування амуніції та ігрових аксесуарів.

Організація ігор та оренда страйкбольного спорядження

Обладнання, зброя та екіпірування для гравців

Вибору страйкбольної зброї слід приділити пильну увагу – вона має бути якісною, максимально схожою на справжню – адже це і є головною відмінністю гри від пейтболу. Основні тактико-технічні характеристики автоматів і гвинтівок ідентичні реальним, тільки вони стріляють полімерними кульками діаметром 6 і 8 мм.

Перед відкриттям клубу слід закупити щонайменше 20 ігрових наборів, до яких входять:

 • страйкбольний автомат або гвинтівка;
 • магазин для патронів;
 • засоби індивідуального захисту – рукавички, окуляри або лицьова маска, налокітники, наколінники, жилет;
 • військова чи спеціальна ігрова форма.

Також потрібно придбати достатню кількість спеціальних куль-кульок. Важливо також продумати транспортування гравців та спорядження до місця проведення змагань – знадобляться 1-2 мікроавтобуси. При неможливості мати транспорт полігон слід розташовувати в межах міста, щоб клієнти мали можливість дістатися до нього на будь-якому громадському транспорті. Ще одне важливе придбання – бутильована питна вода та порційні сухі закуски: їх пропонують гравцям у перервах між раундами.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Організація ігор та оренда страйкбольного спорядження