Щорічно кількість торгових центрів зростає із великою швидкістю. Трафік у них найчастіше дуже великий. Власники магазинів дбають про те, щоб відвідувачам там було комфортно. Великий вплив на це має чистота в приміщенні. Через високу прохідність прибирання доводиться проводити щодня, а часто і кілька разів на день. Зазвичай стежать за чистотою не просто прибиральниці, а цілі команди професіоналів. Прибирання у торгових центрах має низку особливостей.

Прибирання торгово-розважальних центрів і комплексів

Відмінність прибирання в ТЦ від інших приміщень

Головні особливості торгових центрів – це великі площі та великий потік людей. Всі вони працюють або з ранку до ночі або цілодобово. Отже, протягом усього часу відвідувачі залишають бруд, сміття, сліди. Якщо все це не прибирати, то магазин виглядатиме вкрай неохайно. В цьому випадку є ймовірність, що відвідувачі виберуть для відвідування охайний торговий центр, де завжди чисто і приємно перебувати.

Крім самого приміщення найчастіше присутні ескалатори, ліфти та парковка. Вручну проводити прибирання таких обсягів неможливо, тому використання професійної техніки та наявність людей, які вміють з нею поводитися – це обов’язкова умова.

Читайте также:  Металлопрокат от ТД Паритет. Отличие прокатов

Як проводиться комплексне прибирання ТЦ протягом дня

Метою комплексного прибирання у торговому центрі є підтримання чистоти у всіх приміщеннях, щоб відвідувачі не відчували дискомфорту. Протягом усього дня персонал повинен стежити за місцями громадського харчування, санвузлами, чистотою баків для сміття та іншими місцями громадського користування. Все сміття, яке з’являється протягом робочого дня, повинно забиратися в найкоротший час. Бруд, особливо в дощову погоду, витирається майже безупинно протягом усього дня.

Цей вид прибирання може проводитися і вручну, тому що протягом дня не варто ціль ідеально все вимити, потрібна лише підтримка чистотою атмосфери протягом дня. У клінінговій компанії тут працює великий штат професіоналів, які вміють справлятися з такими завданнями швидко та якісно.

Прибирання торгово-розважальних центрів і комплексів

Що включає щоденне прибирання торгових центрів

Якщо протягом усього дня вживаються заходи щодо підтримання чистоти, то щодня проводиться ретельне прибирання із застосуванням спеціальних миючих засобів та професійної техніки. Під час проведення робіт увага приділяється кільком об’єктам. Серед них магазини, що знаходяться в торговому центрі, прилегла територія, загальна територія, технічні та службові приміщення, парковка.

Читайте также:  Текстильная сувенирная продукция. Кепки с логотипом как часть имиджа компании

Щодня працівники повинні почистити і помити підлогу, витерти пил на поверхнях, помити сміттєві урни, викинути всі з них і застелити нові мішки, очистити доріжки, помити сходи та ліфт, забезпечити догляд за клумбами, підмістити територію навколо, за необхідності помити.

Миття та чищення підлог здійснюється машинами для підлоги і промисловими пилососами. Якщо в приміщенні є килимові покриття, то з них обов’язково видаляються плями і проводиться їхня хімчистка за допомогою плоттера або миючого пилососа. Меблі натираються за допомогою поліролі. Санвузли обов’язково повинні дезінфікуватися.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Прибирання торгово-розважальних центрів і комплексів