Без добрив виростити гарний і врожайний сад неможливо, але застосовувати їх потрібно розумно. Оптимальний склад може змінюватися в залежності від сезону, виду і віку рослини. Тому якщо ви хочете легко і швидко вирішити проблему, найкраще купувати добрива там, де представлений найширший вибір. Наприклад, в мережі гіпермаркетів ОБІ. За допомогою майстра-консультанта Ольги Костюкової ми розібралися, які види добрив потрібно купити, щоб у всеозброєнні зустріти новий сезон. Заказати насіння для високого врожаю ви можете тут https://harvest-center.com.ua/biopauer-prilipach-bayer-12754/.

Засоби захисту рослин, добрива, інші товари для саду і городу. Асортимент насіння для високого врожаю

Основні (Передпосадкових) добрива

Перше добриво, яке потрібно купити навесні обов’язково, — предпосадочное. Воно необхідне, щоб заправити грунт перед посівом і посадкою будь-яких культур. Витрата тут один з найбільших, тому краще взяти відразу кілька упаковок одного або різних видів.

Найпростіший і недорогий варіант — використовувати для всіх рослин одне універсальне повне добриво, до складу якого входять азот, фосфор і калій. Недорогі і з давніх часів популярні у професіоналів і любителів види: азофоска, нітрофоска, аммофоскі. Вони містять базовий набір елементів живлення.

Читайте также:  Выращивание черной смородины и крыжовника

Покращений варіант універсального мінерального добрива — фірмові комплексні склади. Крім трьох основних елементів живлення вони зазвичай містять мікроелементи, іноді гумінові добавки, що поліпшують структуру ґрунту. Як правило, для більшості рослин грунт заправляють одним універсальним добривом, тому що створювати оптимальні умови для кожної квітки, деревця, овоча, занадто клопітно. Але для деяких культур все ж варто вибрати спеціальну програму харчування. Так зазвичай надходять, якщо у вас є улюблені декоративні рослини або ви хочете отримати максимальний урожай.

Багато виробників випускають спеціальні добрива, в яких враховуються особливі потреби деяких груп рослин.

Наприклад, добрива для хвойних рослин, гортензій, рододендронів зазвичай мають злегка підвищену кислотність, наближену до потреб цих культур. До складу добрив для буряка включають підвищену дозу бору, а іноді і магнію, троянди для стійкості до грибних інфекцій мають потребу у великій кількості міді. Це лише деякі приклади, звичайно, особливостей в харчуванні каждго рослини насправді набагато більше.

Вартість спеціальних добрив зазвичай вище, ніж універсальних. Крім основних елементів живлення вони можуть включати мікроелементи, добавки, що балансують рівень кислотності, стимулятори росту. Також в цій групі є добрива тривалої дії. Їх гранули покриваються повільно оболонкою, тому ефект від внесення добрива триває весь сезон, і необхідність підгодівлі відпадає.

Читайте также:  Выращивание кабачков под временными пленочными укрытиями

Засоби захисту рослин, добрива, інші товари для саду і городу. Асортимент насіння для високого врожаю

Добрива для підживлення

Протягом сезону рослинам потрібні додаткові підгодівлі добривами. Плодові та ягідні культури споживають багато харчування в період закладки квіткових бруньок, тепличним огіркам і томатів без підгодівлі не вистачить поживних речовин для формування декількох хвиль плодоношення. Практично будь-які рослини, особливо красивоцветущие і плодові, краще розвиваються, якщо їх періодично підгодовувати. Протебность в поживних речовинах так велика, що іноді перевищує можливості кореневої системи: рослина з працею встигає засвоювати харчування з грунту, особливо в прохолодну погоду.

Тому добрива для підгодівлі повинні бути не тільки збалансованими, але і легко засвоюватися тканинами рослин. Найчастіше добрива для підгодівлі випускають у вигляді швидкорозчинних порошків або в рідкій формі. Вносять їх у вигляді розчину. Причому, рослини можна не тільки поливати, а й обприскувати добривом: листкові підживлення дуже швидко вбираються тканинами рослин і мають високу ефективність.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Засоби захисту рослин, добрива, інші товари для саду і городу. Асортимент насіння для високого врожаю